Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Savršeno mesto za život

+8
Lena
Dora (:
Nera
Stephan Halliwell
Anette
Rous
dRaMa.QuEeN
Daci♥
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Savršeno mesto za život Empty Savršeno mesto za život Pet Dec 24, 2010 12:42 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

...je? Savršeno mesto za život 924649

https://nase-gnezdo.forumsr.com

2Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Sub Dec 25, 2010 1:18 am

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN

Ništa nije savršeno zato budi zadovoljan s onime što imaš...

Voljea bi naravno živjeti u nekoj američkoj metropoli tipa NY i Los Angeles ali ko mi garantira da ću tamo imati bolji život nego ovdije?

3Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Sub Dec 25, 2010 12:20 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Meni je to ubedljivo Pariz, tako je romantičan aaa Savršeno mesto za život 924649 , i Venecija, samo skupe su kafe Savršeno mesto za život 29210, mada i ovde mi je divno:)

https://nase-gnezdo.forumsr.com

4Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Sub Dec 25, 2010 4:32 pm

Rous

Rous

Hmm... Slovenija?

5Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Sub Dec 25, 2010 5:24 pm

Anette

Anette

ne znam...meni je lepo ovde gde živim Savršeno mesto za život 924649

ali ... jako bi volela živeti nadomak Meinnhetena ^^

http://iansbalkan.darkbb.com

6Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Sub Dec 25, 2010 11:50 pm

Stephan Halliwell

Stephan Halliwell

Meni je u sustini svjedno.Volio bih da je moj grad veci,ali eto.

7Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Ned Dec 26, 2010 2:07 am

Nera

Nera

Ja sam uvijek maštala o kući pored mora, nije da sada nisam na moru Savršeno mesto za život 29210
Ali onoj drvenoj iz filmova, pored oceana, na pješčanoj plaži, da mi se maca i pas imaju gdje igrati, ja i on, kamo ćeš ljepše Savršeno mesto za život 924649

Kada bih morala da biram države, ipak bih birala Italiju, da budem blizu sadašnjeg doma, zemlju sunca, ljubavi, sretnih i ''živih'' ljudi kao što sam i ja *.*

8Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Ned Dec 26, 2010 12:06 pm

Dora (:

Dora (:

Well..Stams Savršeno mesto za život 235941 u Austriji Savršeno mesto za život 235941
jeste da je selo al je stv preeeeeelepo *.* [i jeste da tamo idem da zivim x(]
Puno zamkova,onih pravih ^ ^ znaci samo da vidis onesvestis se.
Ocarana sam tim mestom Savršeno mesto za život 235941

9Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Ned Dec 26, 2010 12:15 pm

Lena

Lena

Ja sam zadovoljna ovim što imam u Valjevu.Fin gradić.U valjevu se skoro svi poznajemo iako ima mnogo ljudi,svi su ljubazni,u parku sa društvom provodim slobodno vreme,sasvim mi je lepo u Valjevu Savršeno mesto za život 787254

10Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Ned Dec 26, 2010 4:00 pm

*☮♥isidora♥☮*

*☮♥isidora♥☮*

Hollywood! *____*
Ali mi je i u Srbiji prelepo! <3 Savršeno mesto za život 787254

11Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Ned Dec 26, 2010 6:04 pm

Andjela.♥

Andjela.♥

Naravno obozavam svoju drzavu i nista nije bolje od toga.
Ali Hollywood-om sam zaludjena♥️ I tamo bih zelela da zivim.
Ali ako bih birala izmedju Srbije ili necega drugog vervatno bih zelela da ostanem u Srbiji Savršeno mesto za život 787254

12Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Uto Dec 28, 2010 12:18 am

WildChild

WildChild

Opet tamo gjde su ljudi koje voliš i koje vole tebe.Ali New York ili Paris,neko predgrađe,London....uff....samo da se maknem odavde...

13Savršeno mesto za život Empty Re: Savršeno mesto za život Pon Jan 10, 2011 7:07 pm

Malena96

Malena96

Stephan Halliwell ::Meni je u sustini svjedno.Volio bih da je moj grad veci,ali eto.

Slazem se u potpunosti Savršeno mesto za život 787254
mada volela bih ziveti u BG:)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Najlepše mesto na svetu...

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions