Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najlepše mesto na svetu...

+3
dRaMa.QuEeN
Taca
Daci♥
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najlepše mesto na svetu... Empty Najlepše mesto na svetu... Pet Dec 24, 2010 12:40 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Koje je vaše omiljeno mesto, gde provodite vreme? Tj. omiljeno mesto na kome ste bili? Najlepše mesto na svetu... 924649
Zašto vam se to mesto toliko sviđa?

https://nase-gnezdo.forumsr.com

2Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Sub Dec 25, 2010 1:50 am

Taca

Taca

Nemam, ne znam, nista me posebno nije ocaralo, jer nisam puno putovala Najlepše mesto na svetu... 269414
A Bec je najlepsi grad u kojem sam bila Najlepše mesto na svetu... 799557

3Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Sub Dec 25, 2010 12:21 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Ja sam do sada bila u Beču, u puno mesta u Turskoj, i to je to Najlepše mesto na svetu... 924649
Nisam putovala skoro uopšte:)
Samo na more... Najlepše mesto na svetu... 924649
Najlepše mi je bilo u Beču, kao i Anđelku, imam kumove u Beču i idemo sad tamo često, Schonbrun <3 (valjda se tako piše Najlepše mesto na svetu... 29210)
Viidite gaa <3

Najlepše mesto na svetu... 5701030-lg

Bila sam tamo u aprilu i jela sladoled, bila sam na Prateru, aww, to mi je bio naj izlazak u životu Najlepše mesto na svetu... 29210

https://nase-gnezdo.forumsr.com

4Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Sub Dec 25, 2010 3:57 pm

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN

Imam sreće pa moji roditelji imaju rodbine stvarno svugdje. Bila sam u Australiji, Španjolskoj, Grčkoj, Austriji, Njemačkoj i u Francuskoj. Najljepše je definitivno bilo u Parizu, tamo smo sa tetom i tetkom slavili novu godinu.

5Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Ned Dec 26, 2010 3:50 pm

*☮♥isidora♥☮*

*☮♥isidora♥☮*

Svugde sam bila..:pPp
Ali nista nije posebno osim Kalifornije..(I ako nisam bila..Najlepše mesto na svetu... 29210)
A ovako,najlepse mi je bilo u Turskoj! *___*

6Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Ned Dec 26, 2010 6:07 pm

Andjela.♥

Andjela.♥

Turska,Egipat..
To mi se dopada.
Ali Madrid je nesto divnooo avv obozavam Madrid.
Najlepše mesto na svetu... 787254

7Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Uto Dec 28, 2010 12:15 am

WildChild

WildChild

Tamo gdje su ljudi koje volišNajlepše mesto na svetu... 787254

8Najlepše mesto na svetu... Empty Re: Najlepše mesto na svetu... Pon Jan 10, 2011 7:02 pm

Malena96

Malena96

Nisam mnogo putovala, al keva planira da pocnem od Engleske, pa na dalje Najlepše mesto na svetu... 787254
iii najlepse mi je hrvacka <3333

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions