Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tip osoba koje vam najviše prijaju...

+10
Andjela.♥
Ajlaa
Lena
Dora (:
Broken Inside
Boban
Anette
dRaMa.QuEeN
Taca
Daci♥
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Tip osoba koje vam najviše prijaju... Pet Dec 24, 2010 12:45 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Kakvi su vaši prijatelji? Glasni, tihi, povučeni, kukavice, kakvi? Tip osoba koje vam najviše prijaju... 924649

https://nase-gnezdo.forumsr.com

Taca

Taca

Zavisi, moj krug prijatelja je totalno razlicit, niko nema veze sa vezom, al opet se svi druzimo i svadjamo i volimo.
I ja nemam svoj "tip" prijatelja, otvorena sam za sva nova prijateljstva i razlicite ljude^_^

3Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Sub Dec 25, 2010 11:12 am

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN

Imam veliko društvo, nas 10ak. Glasni smo, itekako. Ludi svi od reda Tip osoba koje vam najviše prijaju... 924649

4Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Sub Dec 25, 2010 12:34 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Taca ::Zavisi, moj krug prijatelja je totalno razlicit, niko nema veze sa vezom, al opet se svi druzimo i svadjamo i volimo.
I ja nemam svoj "tip" prijatelja, otvorena sam za sva nova prijateljstva i razlicite ljude^_^

Takođe:)

dRaMa.QuEeN ::Imam veliko društvo, nas 10ak. Glasni smo, itekako. Ludi svi od reda Tip osoba koje vam najviše prijaju... 924649

Ovo Tip osoba koje vam najviše prijaju... 924649
Inače ne volim previše povučene osobe, jer fine osobe te uvek najlepše zeznu Tip osoba koje vam najviše prijaju... 782398

https://nase-gnezdo.forumsr.com

Anette

Anette

Ja volim ljude koji su ...ne znam...imam tri najbolje prijateljice i sve su različite...ali najviše se družim sa Jovanom jer mi najviše prija...ona je...ne znam...glasna...obožavam ljude koji vole da pričaju jer se meni ne da...Tip osoba koje vam najviše prijaju... 29210

http://iansbalkan.darkbb.com

Boban

Boban

Da budu iskreni i da budu tu uvek za mene! To su prijatelji koje zelim da imam i njihovo misljenje mi je uvek vazno!

http://charmed-magic.my-free-forums.com

Broken Inside

Broken Inside

Taca ::Zavisi, moj krug prijatelja je totalno razlicit, niko nema veze sa vezom, al opet se svi druzimo i svadjamo i volimo.
I ja nemam svoj "tip" prijatelja, otvorena sam za sva nova prijateljstva i razlicite ljude^_^

Tačno tako... Tip osoba koje vam najviše prijaju... 655909

8Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Sub Dec 25, 2010 11:08 pm

Dora (:

Dora (:

Taca ::Zavisi, moj krug prijatelja je totalno razlicit, niko nema veze sa vezom, al opet se svi druzimo i svadjamo i volimo.
I ja nemam svoj "tip" prijatelja, otvorena sam za sva nova prijateljstva i razlicite ljude^_^
hah Svadjamo i volimo Tip osoba koje vam najviše prijaju... 235941
Slazem se sa Tacom Tip osoba koje vam najviše prijaju... 235941

9Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Ned Dec 26, 2010 12:49 pm

Lena

Lena

Moji prijatelji su likovi Tip osoba koje vam najviše prijaju... 924649
Uvek se zezaju Tip osoba koje vam najviše prijaju... 29210
Nikad nikog ne bi smo izneverili Tip osoba koje vam najviše prijaju... 787254

10Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Ned Dec 26, 2010 3:42 pm

Ajlaa

Ajlaa

Taca ::
I ja nemam svoj "tip" prijatelja, otvorena sam za sva nova prijateljstva i razlicite ljude^_^

Tip osoba koje vam najviše prijaju... 787254

11Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Ned Dec 26, 2010 6:15 pm

Andjela.♥

Andjela.♥

Imam puno prijatelja.Ne voliim mnogo pricljive ljude Tip osoba koje vam najviše prijaju... 708753

12Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Pon Dec 27, 2010 4:36 pm

Scorpio

Scorpio

Oni opusetni,koji znaju da se zazaju i na svoj a i na tudji racun..
Oni koji ne gledaju dal imas novca i kako se oblacis...Ili kako izgledas..
Ili nedaj boze da su neki filozofi,koji samo filozofiraju :O

13Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Pon Dec 27, 2010 7:23 pm

*☮♥isidora♥☮*

*☮♥isidora♥☮*

Moji prijatelji su jednostavno ludi! ..Tip osoba koje vam najviše prijaju... 29210
Ali ja malo vise volim mirnije osobe..

14Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Pon Jan 10, 2011 7:34 pm

Malena96

Malena96

Ludi, romanticni Tip osoba koje vam najviše prijaju... 787254

15Tip osoba koje vam najviše prijaju... Empty Re: Tip osoba koje vam najviše prijaju... Sub Jul 16, 2011 12:57 am

Mr.Joker

Mr.Joker

Spontane osobe, koej ne foliraju i ne glume Tip osoba koje vam najviše prijaju... 787254

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions