Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gradjansko vaspitanje ili veronauka?

+7
✿Apple✿
Bee
*☮♥isidora♥☮*
Lilly
Boban
Taca
Andjela.♥
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Dec 27, 2010 5:02 pm

Andjela.♥

Andjela.♥

Da li to kod vas u skoli postoji?
Na sta idete?  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 787254

2 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Dec 27, 2010 5:12 pm

Taca

Taca

Ja idem na veronauku  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 235941

3 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Dec 27, 2010 5:15 pm

Boban

Boban

Ja idem na Veronauku jer mi to ne biramo,mislim 7-razred jer je naš razredni, sav ono "kndcsjfjashsssd"..  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 29210 xexex
Nervira meee.
Možda bih i išao na Građansko vaspitanje, sve zavisi od jedne osobe  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 859275

http://charmed-magic.my-free-forums.com

4 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Dec 27, 2010 5:32 pm

Lilly

Lilly

Veronauka

5 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Čet Dec 30, 2010 4:14 pm

*☮♥isidora♥☮*

*☮♥isidora♥☮*

Ja idem na gradjansko!..<3
Obozavam ga!!..Radimo razne projekte!!..<3  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 235941

6 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pet Dec 31, 2010 3:56 pm

Bee

Bee

Veronauka naravno.

7 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Sre Jan 05, 2011 4:42 pm

✿Apple✿

✿Apple✿

Građansko

8 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Sre Jan 05, 2011 6:35 pm

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN

Građansko šta?
Mi to nemam. Ja u srednjoj mogu birati između etike i vjeronauka, a u osnovnoj mogu ići ili ne ići na vjeronauk.

9 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Sre Jan 05, 2011 6:54 pm

✿Apple✿

✿Apple✿

Pa samo ime ti kaže gradjansko.Samo što ispadne građansko kada se D i J spoje.To ti je nešto vezano za prirodu gde se prave projekti i te gluposti.Koliko ja znam veronauka je o bogovoima....Nikad nisam išla na veronauku.

10 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Jan 10, 2011 7:17 pm

Tijana♥Miley

Tijana♥Miley

Ja idem na veronauku.  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 787254

11 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Pon Jan 10, 2011 10:50 pm

Sem.<3

Sem.<3

U osnovnoj sam izabrala gradjansko jer su ovi imali testove i ucili  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 29210
Pa sam i u srednjoj na gradjanskom ^^

12 Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Empty Re: Gradjansko vaspitanje ili veronauka? Sub Jul 16, 2011 1:07 am

Mr.Joker

Mr.Joker

Gradjansko vaspitanje  Gradjansko vaspitanje ili veronauka? 924649

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions