Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

S kim vise volite da se druzite?

+2
Lilly
Andjela.♥
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1S kim vise volite da se druzite? Empty S kim vise volite da se druzite? Pon Dec 27, 2010 4:41 pm

Andjela.♥

Andjela.♥

Starijima?
Mladjima?
Vase godiste?

2S kim vise volite da se druzite? Empty Re: S kim vise volite da se druzite? Pon Dec 27, 2010 5:14 pm

Lilly

Lilly

Pa, ja ne gledam tako..Sve zavisi od osobe..Ako ta osoba meni prija ja cu se druziti sa njom, ako ne, necu.Nije mi bitno dal je mladja, ili starija..S kim vise volite da se druzite? 787254

3S kim vise volite da se druzite? Empty Re: S kim vise volite da se druzite? Pon Dec 27, 2010 10:04 pm

Dora (:

Dora (:

Malo vise sa starijima.Al volim i sa mladjimaa. S kim vise volite da se druzite? 787254

4S kim vise volite da se druzite? Empty Re: S kim vise volite da se druzite? Pon Dec 27, 2010 10:08 pm

Daci♥

Daci♥
Admin

Sa vrsnjacima S kim vise volite da se druzite? 924649
Godina vise/manje nije problem S kim vise volite da se druzite? 924649

https://nase-gnezdo.forumsr.com

5S kim vise volite da se druzite? Empty Re: S kim vise volite da se druzite? Uto Dec 28, 2010 12:32 pm

Ajlaa

Ajlaa

Lilly ::Pa, ja ne gledam tako..Sve zavisi od osobe..Ako ta osoba meni prija ja cu se druziti sa njom, ako ne, necu.Nije mi bitno dal je mladja, ili starija..S kim vise volite da se druzite? 787254

Upravo tako S kim vise volite da se druzite? 924649

6S kim vise volite da se druzite? Empty Re: S kim vise volite da se druzite? Pon Jan 10, 2011 7:32 pm

Malena96

Malena96

Sve zavisi do osobe, i do razmisljanja te osobe..
mada s starijima po 3 god se druzim, i super mi je (:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions