Naše gnezdo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli u naše gnezdo :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva?

+4
*☮♥isidora♥☮*
Boban
Lilly
Andjela.♥
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Andjela.♥

Andjela.♥

Da li verujete? Sta mislite da li izmedju decka i devojke/muskarca i zene mogu da
postoje iskrena,prava prijateljstva ili uvek mora da postoji "nesto
vise"?

Lilly

Lilly

Hmm..Pa ne znam..Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 29210 Mislim da je moguce, jer koliko samo imam prijatelja, sa kojima se druzim, a nista ne osecam prema njima..Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 29210 Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 924649

Boban

Boban

Aha..
Imam drugove za sada, prijatelje još uvek ne, bar ne od dečaka Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 859275

http://charmed-magic.my-free-forums.com

*☮♥isidora♥☮*

*☮♥isidora♥☮*

Lilly ::Hmm..Pa ne znam..Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 29210 Mislim da je moguce, jer koliko samo imam prijatelja, sa kojima se druzim, a nista ne osecam prema njima..Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 29210 Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 924649
Slazem se! Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 787254

Andjela.♥

Andjela.♥

Verujem naravno Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 787254

Dora (:

Dora (:

Verujem Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 235941
Moja mama je primer Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 924649

Ajlaa

Ajlaa

Vjerujem Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 29210

Blonde Rebellion

Blonde Rebellion

Sve manje i manje...Nazalost.

Malena96

Malena96

Pa, moze da se nadje.. al tesko..
jeeeeeer.. npr imam drugove koji se meni ne svidjaju tj ne simpatisem ih, al se ja njima svidjam..
mada imam mog luku, prema kojem nista ne osecjam, ni on prema meni.. nista vise, od sestrinske i bratske ljubavi.. Da li verujete u Musko-zenska iskrena prijateljstva? 782398

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions